MXL1.5KE180CA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE180CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 154V 246V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE180CA.pdf
  • Pranešimas
MXL1.5KE180CA specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE180CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 154V 246V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8654 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE180CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 154V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 246V
Įtampa - suskirstymas (min) 171V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9649
1086-9649-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.1A