MXL1.5KE160AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE160AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 136V 219V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE160AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXL1.5KE160AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE160AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 136V 219V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9918 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE160AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 136V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 219V
Įtampa - suskirstymas (min) 152V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9636
1086-9636-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.8A Talpa @ dažnumas -