MXL1.5KE120AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXL1.5KE120AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 102V 165V CASE-1
Duomenų lapai: MXL1.5KE120AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXL1.5KE120AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXL1.5KE120AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 102V 165V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9652 pcs Duomenų lapas MXL1.5KE120AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 102V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 165V
Įtampa - suskirstymas (min) 114V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9612
1086-9612-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.1A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXL1.5KE120A
MXL1.5KE120A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 102V 165V CASE-1