MX15KP90CA
MicrosemiMicrosemi
MX15KP90CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX15KP90CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 146V CASE 5A
Duomenų lapai: MX15KP90CA.pdf
  • Pranešimas
MX15KP90CA specifikacijos
Dalies numeris MX15KP90CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 90V 146V CASE 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1398 pcs Duomenų lapas MX15KP90CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 146V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial
Kiti vardai 1086-9429
1086-9429-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 103A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX15KP85CAE3
MX15KP85CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V CASE 5A
Sandelyje: 1691 pcs
parsisiųsti: MX15KP85CAE3.pdf
RFQ
MX17028SN4
MX17028SN4
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN PIN 28POS HOUSING 2.5MM
Sandelyje: 74574 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MX15KP90CAE3
MX15KP90CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 146V CASE 5A