MX1.5KE75CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE75CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE75CAE3.pdf
  • Pranešimas
MX1.5KE75CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE75CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3999 pcs Duomenų lapas MX1.5KE75CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64.1V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9278
1086-9278-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 14.6A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX1.5KE75CA
MX1.5KE75CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
Sandelyje: 3082 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE75CA.pdf
RFQ
MX1.5KE82A
MX1.5KE82A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
Sandelyje: 4039 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE82A.pdf
RFQ
MX1.5KE7.5CAE3
MX1.5KE7.5CAE3
apibūdinimas: TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
parsisiųsti: MX1.5KE7.5CAE3.pdf
MX1.5KE8.2CA
MX1.5KE8.2CA
apibūdinimas: TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1
parsisiųsti: MX1.5KE8.2CA.pdf