MX1.5KE39AE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE39AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE39AE3.pdf
  • Pranešimas
MX1.5KE39AE3 specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE39AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 33.3V 53.9V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3519 pcs Duomenų lapas MX1.5KE39AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33.3V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 37.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial Kiti vardai 1086-9236
1086-9236-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 28A Talpa @ dažnumas -