MX1.5KE170CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE170CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 145V 234V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE170CAE3.pdf
  • Pranešimas
MX1.5KE170CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE170CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 145V 234V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3258 pcs Duomenų lapas MX1.5KE170CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 145V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 234V
Įtampa - suskirstymas (min) 162V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9178
1086-9178-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.4A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX1.5KE180CA
MX1.5KE180CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 154V 246V CASE-1
Sandelyje: 3627 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE180CA.pdf
RFQ
MX1.5KE16AE3
MX1.5KE16AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1
Sandelyje: 3324 pcs
parsisiųsti: MX1.5KE16AE3.pdf
RFQ
MX1.5KE170CA
MX1.5KE170CA
apibūdinimas: TVS DIODE 145V 234V CASE-1