MX1.5KE10CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX1.5KE10CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 8.55V 14.5V CASE-1
Duomenų lapai: MX1.5KE10CAE3.pdf
  • Pranešimas
MX1.5KE10CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MX1.5KE10CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 8.55V 14.5V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3197 pcs Duomenų lapas MX1.5KE10CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.55V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.5V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-9134
1086-9134-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 103A