MSMLJ100A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ100A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSMLJ100A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Duomenų lapai: MSMLJ100A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
385 pcs
  • Pranešimas
MSMLJ100A specifikacijos
Dalies numeris MSMLJ100A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 100V 162V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 41343 pcs Duomenų lapas MSMLJ100A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 100V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 162V
Įtampa - suskirstymas (min) 111V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-8943
1086-8943-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.6A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MSMLG9.0CA
MSMLG9.0CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Sandelyje: 31466 pcs
parsisiųsti: MSMLG9.0CA.pdf
RFQ
MSMLJ100AE3
MSMLJ100AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V DO214AB