MSMBJ36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ36CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSMBJ36CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Duomenų lapai: MSMBJ36CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
794 pcs
  • Pranešimas
MSMBJ36CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MSMBJ36CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84958 pcs Duomenų lapas MSMBJ36CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1086-8100
1086-8100-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.3A Talpa @ dažnumas -