MPLAD7.5KP43CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD7.5KP43CAE3/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS
Duomenų lapai: MPLAD7.5KP43CAE3/TR.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MPLAD7.5KP43CAE3/TR specifikacijos
Dalies numeris MPLAD7.5KP43CAE3/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 14859 pcs Duomenų lapas MPLAD7.5KP43CAE3/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 69.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 47.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Mini-PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas RoHS Compliant Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 7500W (7.5kW) Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai MPLAD7.5KP43CAE3/TRMS Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 108A Talpa @ dažnumas -