MPLAD30KP260CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD30KP260CAE3/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS
Duomenų lapai: MPLAD30KP260CAE3/TR.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPLAD30KP260CAE3/TR specifikacijos
Dalies numeris MPLAD30KP260CAE3/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2557 pcs Duomenų lapas MPLAD30KP260CAE3/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 260V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 419V
Įtampa - suskirstymas (min) 289V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas RoHS Compliant Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai MPLAD30KP260CAE3/TRMS Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 71A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPLAD30KP26A
MPLAD30KP26A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 43V PLAD
Sandelyje: 3187 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP26A.pdf
RFQ
MPLAD30KP260CAE3
MPLAD30KP260CAE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 260V 419V PLAD
Sandelyje: 2179 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP260CAE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP26A/TR
MPLAD30KP26A/TR
apibūdinimas: TVS
parsisiųsti: MPLAD30KP26A/TR.pdf
MPLAD30KP26CA/TR
MPLAD30KP26CA/TR
apibūdinimas: TVS
parsisiųsti: MPLAD30KP26CA/TR.pdf
MPLAD30KP260CA
MPLAD30KP260CA