MPLAD30KP180CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP180CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD30KP180CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 180V 291V PLAD
Duomenų lapai: MPLAD30KP180CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPLAD30KP180CA specifikacijos
Dalies numeris MPLAD30KP180CA Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 180V 291V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2294 pcs Duomenų lapas MPLAD30KP180CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 180V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 291V
Įtampa - suskirstymas (min) 200V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-7382
1086-7382-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 104A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPLAD30KP180A/TR
MPLAD30KP180A/TR
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS
Sandelyje: 2786 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP180A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP18A/TR
MPLAD30KP18A/TR
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS
Sandelyje: 2701 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP18A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP180CAE3/TR
MPLAD30KP180CAE3/TR
parsisiųsti: MPLAD30KP180CAE3/TR.pdf
MPLAD30KP18AE3
MPLAD30KP18AE3
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 30.8V PLAD
parsisiųsti: MPLAD30KP18AE3.pdf
MPLAD30KP18CA
MPLAD30KP18CA
parsisiųsti: MPLAD30KP18CA.pdf
MPLAD30KP180CAE3
MPLAD30KP180CAE3
apibūdinimas: TVS DIODE 180V 291V PLAD