MPLAD30KP160CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD30KP160CAE3/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS
Duomenų lapai: MPLAD30KP160CAE3/TR.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MPLAD30KP160CAE3/TR specifikacijos
Dalies numeris MPLAD30KP160CAE3/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2415 pcs Duomenų lapas MPLAD30KP160CAE3/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas RoHS Compliant Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai MPLAD30KP160CAE3/TRMS Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 116A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPLAD30KP160AE3
MPLAD30KP160AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V PLAD
Sandelyje: 3200 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP160AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP160CA
MPLAD30KP160CA
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 2417 pcs
parsisiųsti: MPLAD30KP160CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP170A
MPLAD30KP170A
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 275V PLAD
parsisiųsti: MPLAD30KP170A.pdf
MPLAD30KP160CA/TR
MPLAD30KP160CA/TR
apibūdinimas: TVS
parsisiųsti: MPLAD30KP160CA/TR.pdf
MPLAD30KP160CAE3
MPLAD30KP160CAE3