MBR40150PTE3/TU
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40150PTE3/TU
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40A 150V TO-247AD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MBR40150PTE3/TU specifikacijos
Dalies numeris MBR40150PTE3/TU Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40A 150V TO-247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59659 pcs Duomenų lapas
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Diode
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR40150PTHC0G
MBR40150PTHC0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Sandelyje: 71023 pcs
parsisiųsti: MBR40150PTHC0G.pdf
RFQ
MBR40100WT
MBR40100WT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO247AD