MASMCJLCE6.5A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MASMCJLCE6.5A/TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas HI REL TVS
Duomenų lapai: MASMCJLCE6.5A/TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
MASMCJLCE6.5A/TR specifikacijos
Dalies numeris MASMCJLCE6.5A/TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas HI REL TVS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9813 pcs Duomenų lapas MASMCJLCE6.5A/TR.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMCJ (DO-214AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai MASMCJLCE6.5A/TRMS Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A Talpa @ dažnumas 100pF @ 1MHz