MASMBG170A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG170A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MASMBG170A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V DO215AA
Duomenų lapai: MASMBG170A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
164 pcs
  • Pranešimas
MASMBG170A specifikacijos
Dalies numeris MASMBG170A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V DO215AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16879 pcs Duomenų lapas MASMBG170A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-215AA, SMB Gull Wing Kiti vardai 1086-5296
1086-5296-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.2A Talpa @ dažnumas -