MAPLAD6.5KP18CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD6.5KP18CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V MINI-PLAD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
109 pcs
  • Pranešimas
MAPLAD6.5KP18CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD6.5KP18CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V MINI-PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10264 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas Mini-PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-5035
1086-5035-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 223A