MAPLAD36KP220CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD36KP220CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 220V 356V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD36KP220CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD36KP220CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD36KP220CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 220V 356V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1479 pcs Duomenų lapas MAPLAD36KP220CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 220V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 356V
Įtampa - suskirstymas (min) 245V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 36000W (36kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 102A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD36KP22CA
MAPLAD36KP22CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
Sandelyje: 1542 pcs
parsisiųsti: MAPLAD36KP22CA.pdf
RFQ
MAPLAD36KP220CA
MAPLAD36KP220CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 356V PLAD