MAPLAD18KP7.0CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD18KP7.0CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7V 12V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD18KP7.0CAE3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MAPLAD18KP7.0CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD18KP7.0CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7V 12V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2367 pcs Duomenų lapas MAPLAD18KP7.0CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.78V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 18000W (18kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD18KP70AE3
MAPLAD18KP70AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 7V 12V PLAD
Sandelyje: 2517 pcs
parsisiųsti: MAPLAD18KP70AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP7.0CA
MAPLAD18KP7.0CA
Gamintojai: Microsemi