MAPLAD18KP51CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD18KP51CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD18KP51CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD18KP51CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD18KP51CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 51V 82.4V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2408 pcs Duomenų lapas MAPLAD18KP51CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 18000W (18kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 219A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD18KP48CA
MAPLAD18KP48CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Sandelyje: 2032 pcs
parsisiųsti: MAPLAD18KP48CA.pdf
RFQ
MAPLAD18KP51CA
MAPLAD18KP51CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD