MAPLAD18KP120CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD18KP120CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 120V 193V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD18KP120CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD18KP120CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD18KP120CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 120V 193V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2315 pcs Duomenų lapas MAPLAD18KP120CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 120V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 193V
Įtampa - suskirstymas (min) 133V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 18000W (18kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 94A