MAPLAD15KP28CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP28CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP28CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD15KP28CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP28CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 28V 45.5V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2459 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP28CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 28V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 45.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 31.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4715
1086-4715-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 330A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAPLAD15KP28CA
MAPLAD15KP28CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 45.5V PLAD