MAPLAD15KP16CAE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAPLAD15KP16CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 16V 26V PLAD
Duomenų lapai: MAPLAD15KP16CAE3.pdf
  • Pranešimas
MAPLAD15KP16CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAPLAD15KP16CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 16V 26V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2323 pcs Duomenų lapas MAPLAD15KP16CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Kiti vardai 1086-4675
1086-4675-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 576A