MAP5KE6.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE6.5CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAP5KE6.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AL
Duomenų lapai: MAP5KE6.5CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAP5KE6.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MAP5KE6.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4306 pcs Duomenų lapas MAP5KE6.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41) Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai 1086-4424
1086-4424-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 44.7A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAP5KE6.5CA
MAP5KE6.5CA
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO204AL