MA5KP60AE3
MicrosemiMicrosemi
MA5KP60AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA5KP60AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V DO204AR
Duomenų lapai: MA5KP60AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA5KP60AE3 specifikacijos
Dalies numeris MA5KP60AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V DO204AR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4567 pcs Duomenų lapas MA5KP60AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AR
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3988
1086-3988-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 52A Talpa @ dažnumas -