M1.5KE7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M1.5KE7.5CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
Duomenų lapai: M1.5KE7.5CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M1.5KE7.5CAE3 specifikacijos
Dalies numeris M1.5KE7.5CAE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5645 pcs Duomenų lapas M1.5KE7.5CAE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.4V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.13V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-201AA, DO-27, Axial
Kiti vardai 1086-3246
1086-3246-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 132A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M1.5KE75A
M1.5KE75A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
Sandelyje: 5736 pcs
parsisiųsti: M1.5KE75A.pdf
RFQ
M1.5KE75CAE3
M1.5KE75CAE3
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 5315 pcs
parsisiųsti: M1.5KE75CAE3.pdf
RFQ
apibūdinimas: TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
parsisiųsti: M1.5KE7.5A.pdf
M1.5KE75CA
M1.5KE75CA
parsisiųsti: M1.5KE75CA.pdf
M1.5KE8.2A
M1.5KE8.2A
apibūdinimas: TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1
parsisiųsti: M1.5KE8.2A.pdf
M1.5KE68CAE3
M1.5KE68CAE3
apibūdinimas: TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1
parsisiųsti: M1.5KE68CAE3.pdf