JANTXV2N2325U4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV2N2325U4
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas SCR 150V 3SMD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV2N2325U4 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV2N2325U4 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas SCR 150V 3SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4787 pcs Duomenų lapas
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 2.2V Įtampa - išjungta būsena 150V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas U4
Serija Military, MIL-STD-701 SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 1.6A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 15A @ 60Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 2mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 200µA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JANTXV2N2326S
JANTXV2N2326S
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE SILICON CTRL TO39
Sandelyje: 4003 pcs
parsisiųsti: JANTXV2N2326S.pdf
RFQ
JANTXV2N2325
JANTXV2N2325
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: SCR 150V TO205AA