JANTXV1N5907
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5907 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5907
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 5V 8.5V DO13
Duomenų lapai: JANTXV1N5907.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 425 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 425 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5907 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5907 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 5V 8.5V DO13 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 425 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5907.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 8.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-13 (DO-202AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500/500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-13 Kiti vardai 1086-15576
1086-15576-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 120A Talpa @ dažnumas -