JANTXV1N5632A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5632A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13
Duomenų lapai: JANTXV1N5632A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV1N5632A specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5632A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4820 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5632A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.65V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-13 (DO-202AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500/500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-13 Kiti vardai 1086-15779
1086-15779-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 112A Talpa @ dažnumas -