JANTXV1N5188
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N5188
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Duomenų lapai: JANTXV1N5188.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
107 pcs
  • Pranešimas
JANTXV1N5188 specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N5188 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5763 pcs Duomenų lapas JANTXV1N5188.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 9A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Military, MIL-PRF-19500/297 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė B, Axial Kiti vardai 1086-18768
1086-18768-MIL
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 3A Through Hole Axial
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 400V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A