JANTXV1N2970RB
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTXV1N2970RB
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA
Duomenų lapai: JANTXV1N2970RB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTXV1N2970RB specifikacijos
Dalies numeris JANTXV1N2970RB Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5443 pcs Duomenų lapas JANTXV1N2970RB.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 2A
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-213AA (DO-4)
Serija Military, MIL-PRF-19500/124 Maitinimas - maks 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-203AA, DO-4, Stud
Kiti vardai 1086-15648
1086-15648-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 1.2 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.8V 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 5.2V