JANTX2N2325AU4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTX2N2325AU4
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas SCR 150V 3SMD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JANTX2N2325AU4 specifikacijos
Dalies numeris JANTX2N2325AU4 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas SCR 150V 3SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5466 pcs Duomenų lapas
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 2.2V Įtampa - išjungta būsena 150V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 600mV Tiekėjo prietaisų paketas U4
Serija Military, MIL-STD-701 SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3-SMD, No Lead
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 1.6A
Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 15A @ 60Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 2mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 20µA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JANTX2N2325AS
JANTX2N2325AS
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: SCR 150V TO205AA
Sandelyje: 4651 pcs
parsisiųsti: JANTX2N2325AS.pdf
RFQ
JANTX2N2325A
JANTX2N2325A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: SCR 150V TO205AA
Sandelyje: 4316 pcs
parsisiųsti: JANTX2N2325A.pdf
RFQ
JANTX2N2324AU4
JANTX2N2324AU4
apibūdinimas: SCR 100V 3SMD
parsisiųsti:
JANTX2N2324S
JANTX2N2324S
apibūdinimas: DIODE SILICON CTRL TO-5
parsisiųsti: JANTX2N2324S.pdf
JANTX2N2325
JANTX2N2325
apibūdinimas: SCR 150V TO205AA