JANTX1N5302-1
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JANTX1N5302-1
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE REG 500MW DO-7
Duomenų lapai: JANTX1N5302-1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
JANTX1N5302-1 specifikacijos
Dalies numeris JANTX1N5302-1 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 2398 pcs Duomenų lapas JANTX1N5302-1.pdf
Įtampa - įėjimas 100V (Max) Tiekėjo prietaisų paketas DO-7
Serija Military, MIL-PRF-19500/463 Jautrumo metodas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AA, DO-7, Axial
Kiti vardai 1086-15388
1086-15388-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Current Regulator
Išsamus aprašymas Current Regulator Regulator 1.5mA DO-7 Dabartinis - rezultatas 1.5mA
Tikslumas ±10%