JAN1N5521D-1
MicrosemiMicrosemi
JAN1N5521D-1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JAN1N5521D-1
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Duomenų lapai: JAN1N5521D-1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JAN1N5521D-1 specifikacijos
Dalies numeris JAN1N5521D-1 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5506 pcs Duomenų lapas JAN1N5521D-1.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 200mA
Tolerancija ±1% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35 (DO-204AH)
Serija Military, MIL-PRF-19500/437 Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1086-18989
1086-18989-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 18 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 4.3V 500mW ±1% Through Hole DO-35 (DO-204AH)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 1.5V