BZV55C22
MicrosemiMicrosemi
BZV55C22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZV55C22
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V DO213AA
Duomenų lapai: BZV55C22.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
323 pcs
  • Pranešimas
BZV55C22 specifikacijos
Dalies numeris BZV55C22 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 22V DO213AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 36595 pcs Duomenų lapas BZV55C22.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-213AA
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-213AA (Glass) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Zener Diode 22V ±6% Surface Mount DO-213AA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 15.4V
Bazinės dalies numeris BZV55C22
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZV55C24
BZV55C24
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V DO213AA