APTGF30H60T1G
MicrosemiMicrosemi
APTGF30H60T1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APTGF30H60T1G
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IGBT MODULE NPT FULL BRIDGE SP1
Duomenų lapai: 1.APTGF30H60T1G.pdf2.APTGF30H60T1G.pdf
  • Pranešimas
APTGF30H60T1G specifikacijos
Dalies numeris APTGF30H60T1G Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 4003 pcs Duomenų lapas 1.APTGF30H60T1G.pdf2.APTGF30H60T1G.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 30A
Tiekėjo prietaisų paketas SP1 Serija -
Maitinimas - maks 140W Paketas / dėžutė SP1
Darbinė temperatūra - NTC termistorius Yes
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Cies) @ Vce 1.35nF @ 25V
Įvestis Standard IGBT tipas NPT
Išsamus aprašymas IGBT Module NPT Full Bridge Inverter 600V 42A 140W Chassis Mount SP1 Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 250µA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 42A Konfigūracija Full Bridge Inverter