APT50GT120B2RDQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT50GT120B2RDQ2G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT50GT120B2RDQ2G
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IGBT 1200V 94A 625W TO247
Duomenų lapai: APT50GT120B2RDQ2G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
APT50GT120B2RDQ2G specifikacijos
Dalies numeris APT50GT120B2RDQ2G Gamintojas Microsemi
apibūdinimas IGBT 1200V 94A 625W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6927 pcs Duomenų lapas APT50GT120B2RDQ2G.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 50A
Bandymo sąlyga 800V, 50A, 4.7 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 24ns/230ns
Perjungimo energija 2330µJ (off) Serija Thunderbolt IGBT®
Maitinimas - maks 625W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai APT50GT120B2RDQ2GMI
APT50GT120B2RDQ2GMI-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 340nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 1200V 94A 625W Through Hole Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 150A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 94A