APT30GT60BRDQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT30GT60BRDQ2G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT30GT60BRDQ2G
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IGBT 600V 64A 250W TO247
Duomenų lapai: 1.APT30GT60BRDQ2G.pdf2.APT30GT60BRDQ2G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
APT30GT60BRDQ2G specifikacijos
Dalies numeris APT30GT60BRDQ2G Gamintojas Microsemi
apibūdinimas IGBT 600V 64A 250W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28037 pcs Duomenų lapas 1.APT30GT60BRDQ2G.pdf2.APT30GT60BRDQ2G.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Bandymo sąlyga 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 12ns/225ns
Perjungimo energija 80µJ (on), 605µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 [B]
Serija Thunderbolt IGBT® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 22ns
Maitinimas - maks 250W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai APT30GT60BRDQ2GMI
APT30GT60BRDQ2GMI-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 7.5nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 600V 64A 250W Through Hole TO-247 [B] Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 110A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 64A