APT30DQ60BHBG
MicrosemiMicrosemi
APT30DQ60BHBG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT30DQ60BHBG
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247
Duomenų lapai: APT30DQ60BHBG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
APT30DQ60BHBG specifikacijos
Dalies numeris APT30DQ60BHBG Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22959 pcs Duomenų lapas APT30DQ60BHBG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.4V @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 30A Through Hole TO-247-3 Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30A