APT25GR120BD15
MicrosemiMicrosemi
APT25GR120BD15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT25GR120BD15
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IGBT 1200V 75A 521W TO247
Duomenų lapai: APT25GR120BD15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
APT25GR120BD15 specifikacijos
Dalies numeris APT25GR120BD15 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas IGBT 1200V 75A 521W TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18087 pcs Duomenų lapas APT25GR120BD15.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 25A
Bandymo sąlyga 600V, 25A, 4.3 Ohm, 15V Td (įjungta / išjungta) @ 25 ° C 16ns/122ns
Perjungimo energija 742µJ (on), 427µJ (off) Tiekėjo prietaisų paketas TO-247
Serija - Maitinimas - maks 521W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-247-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Standard
IGBT tipas NPT Vartai 203nC
Išsamus aprašymas IGBT NPT 1200V 75A 521W Through Hole TO-247 Srovė - impulsų surinkėjas (cm) 100A
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 75A