APT15DQ60KG
MicrosemiMicrosemi
APT15DQ60KG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APT15DQ60KG
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 15A TO220
Duomenų lapai: 1.APT15DQ60KG.pdf2.APT15DQ60KG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
APT15DQ60KG specifikacijos
Dalies numeris APT15DQ60KG Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 15A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85313 pcs Duomenų lapas 1.APT15DQ60KG.pdf2.APT15DQ60KG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.4V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 [K] Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 19ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Kiti vardai APT15DQ60KGMP
APT15DQ60KGMP-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220 [K]
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A