A42MX36-CQ256
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-CQ256 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-CQ256
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 256CQFP
Duomenų lapai: A42MX36-CQ256.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A42MX36-CQ256 specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-CQ256 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 5810 pcs Duomenų lapas A42MX36-CQ256.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 256-CQFP (75x75) Serija MX
Paketas / dėžutė 256-BFCQFP with Tie Bar Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)