A42MX36-BG272M
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-BG272M
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 272BGA
Duomenų lapai: A42MX36-BG272M.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A42MX36-BG272M specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-BG272M Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 5791 pcs Duomenų lapas A42MX36-BG272M.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Serija MX
Paketas / dėžutė 272-BBGA Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TC)