A42MX36-3BG272
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-3BG272
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 202 I/O 272BGA
Duomenų lapai: A42MX36-3BG272.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 116 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-3BG272 specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-3BG272 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 116 pcs Duomenų lapas A42MX36-3BG272.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27) Serija MX
Paketas / dėžutė 272-BBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)