A42MX36-1PQG208
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1PQG208 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A42MX36-1PQG208
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC FPGA 176 I/O 208QFP
Duomenų lapai: A42MX36-1PQG208.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 174 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
A42MX36-1PQG208 specifikacijos
Dalies numeris A42MX36-1PQG208 Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 174 pcs Duomenų lapas A42MX36-1PQG208.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Bendras RAM bitai 2560
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Serija MX
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)