5KP75CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP75CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V P600
Duomenų lapai: 5KP75CAE3/TR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
5KP75CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 5KP75CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48775 pcs Duomenų lapas 5KP75CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 5KP75
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP75CA-HR
5KP75CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 75VWM 121VC AXIAL
Sandelyje: 7673 pcs
parsisiųsti:
RFQ
5KP75CA
5KP75CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V P600
Sandelyje: 41049 pcs
parsisiųsti: 5KP75CA.pdf
RFQ
5KP78-B
5KP78-B
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 132.3V P600