5KP30CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP30CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 30V 48.4V P600
Duomenų lapai: 5KP30CAE3/TR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
5KP30CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 5KP30CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 30V 48.4V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54525 pcs Duomenų lapas 5KP30CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 30V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 48.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 33.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 103A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 5KP30
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP30CA-HRA
5KP30CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V P600
Sandelyje: 7063 pcs
parsisiųsti: 5KP30CA-HRA.pdf
RFQ
5KP30CA-G
5KP30CA-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V R-6
Sandelyje: 70165 pcs
parsisiųsti: 5KP30CA-G.pdf
RFQ
5KP33-B
5KP33-B
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 55.97V P600
parsisiųsti:
5KP33
5KP33