5KP200CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP200CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 200V 364V P600
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
5KP200CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 5KP200CE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 200V 364V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45592 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 200V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 364V
Įtampa - suskirstymas (min) 222V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.7A Talpa @ dažnumas -