3EZ6.8D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ6.8D5/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3EZ6.8D5/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.8V 3W DO204AL
Duomenų lapai: 3EZ6.8D5/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3EZ6.8D5/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 3EZ6.8D5/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 3W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 67091 pcs Duomenų lapas 3EZ6.8D5/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 3W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 2 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.8V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 4V Bazinės dalies numeris 3EZ6.8